Kvaliteetreisid mõistliku hinnaga.

Reisikorraldaja Rändtigu

Korraldame bussireise üle Eesti. Meie põhimõtteks on pakkuda huvilistele mugavaid reise, mis toovad kasu ka kohalikule kogukonnale ning ei kahjusta külastatavat piirkonda.

Sellepärast me:

  1. Ei kiirusta oma kliente ühe vaatamisväärsuse juurest teise juurde, vaid anname aega kohaga põhjalikumaks tutvumiseks.
  2. Tellime igas piirkonnas ja muuseumis ekskursiooni kohaliku giidiga, kes tunneb piirkonda kõige paremini ning oskab meile sellest huvitavalt rääkida.
  3. Ei tee võimaluse korral pikki bussisõite vaid püüame koostada marsruudi nii, et käime läbi üksteisele võimalikult lähedal paiknevad huviväärsused.
  4. Teeme programme võimalikult mitmekülgselt, külastame ühe reisi jooksul nii looduslikke vaatamisväärsusi, ajaloolisi paiku, kultuuri kui ka huvitavaid talusid. Kus võimalik, võtame ka erinevatest programmidest osa.
  5. Teeme eraldi reise eakamatele inimestele, mille jooksul ei ole vaja palju jala kõndida ning otsime võimalikult taskukohasemate hindadega toitlustuusasutusi, aga toidu kvaliteedi osas järeleandmisi ei tee.
  6. Koostame marsruudi vastavalt grupi soovidele ja huvidele, nii saab iga grupp täiesti individuaalse reisi.

Mõned näited 2019.a. suvel toimuvatest Rakverest algavatest reisidest:

  1. Ruhnu
  2. Imavere Piimandusmuuseum – Võhma Valgusevabrik
  3. Klaasipealinn
  4. Peipsi sibulatee

Aga reise tuleb kindlasti palju rohkem!
Huvi korral võtke ühendust telefonidel: 53980543 või 55563088 või e-posti aadressil: kauri.kivipold@gmail.com.

Reise viivad läbi

Meie professionaalsed giidid

KAURI KIVIPÕLD

On korraldanud loodus ja huvireise aastast 2001

REISI GIID

on isik, kes tutvustab turistidele ja ekskursantidele vaatamisväärsusi või muuseumites eksponaate. Giid on ka isik, kes juhib kedagi läbi tundmatu või kaardistamata maa-ala.